Шосты школьны дзень
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

АДДЗЕЛ АДУКАЦЫІ, СПОРТУ І ТУРЫЗМУ СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"ГРЭСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 21.04.2018  Суботнік

подробнее...

 

 31.03.2018  На аздараўленчай пляцоўцы

подробнее...

 

 30.03.2018  На аздараўленчай пляцоўцы

подробнее...

 

 28.03.2018  Удзел у праекце "Студэнт на адзін дзень у БДПУ"

подробнее...

 

 29.03.2018  На аздараўленчай пляцоўцы

подробнее...

Кантактная Iнфармацыя

Адрас: РБ, Мінская вобл., Слуцкі р-н, в.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная пошта: gresk@slutsk.edu.by

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

       

   

Шосты дзень тыдня — субота — з'яўляецца арганічнай часткай цэласнай адукацыйнай сістэмы школы. Адной з важных задач, якія стаяць перад педагагічным калектывам школы, з'яўляецца эфектыўная арганізацыя выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень. Яна плануецца і праводзіцца ў адпаведнасці з агульнашкольным планам работы, арганічна дапаўняючы і працягваючы яго. Асаблівая ўвага надаецца правядзенню ў суботу фізкультурна-аздараўленчай і спартыўна-масавай работы.

        Мэты выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень:

- Умацаванне фізічнага, псіхічнага і маральнага здароўя;

- Стварэнне эфектыўнай сістэмы грамадзянскага і патрыятычнага выхавання;

- Інтэлектуальнае развіццё і грамадзянскае станаўленне школьніка;

- Удзел дзяцей і падлеткаў у карысных справах і акцыях.

     

•  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •   

Дадатак да "Настаўніцкай газеты" – “Шосты дзень”

•  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  • •  •  

21 красавіка

10.00 - удзел у раённых спаборніцтвах "Вясенні крос" (7-11 кл.)

10.00 - удзел у раённай гульні "Што? Дзе? Калі?"  (7-10 кл.)

10.00 - інтэлектуальная гульня "Што? Дзе? Калі?" (2-4 кл.)

 

_______________

КОЖНУЮ СУБОТУ ШКОЛА ПРАПАНУЕ

10.00 - 12.00 Работа камп'ютарнага класа

Міхневіч С.М.,

8.00 - 13.00 Работа школьнай бібліятэкі Краўчына Т.А.
9.00 - 10.35 Факультатыўныя заняткі "Уводзіны ў педагагічную прафесію" (Х "А" кл.) Долбік Н.І.
10.10-10.55 Факультатыўныя заняткі "Паўтараем матэматыку" (IX кл.)
10.10 - 11.50 Прафесійнае навучанне "Трактар" (Х "Б" кл.) Чэпікаў І.С.
па раскладзе Грамадска карысная праца (VІІІ-ХІ кл.)

Пісарык А.У.,

Вітко М.М.

Раўтовіч Т.І.

9.00 - 11.00  Аб'яднанне па інтарэсах "Слуцкі сувенір" Пудава Ж.І.
11.00- 13.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Музейная справа" Гупаловіч Л.І.
10.25 - 12.25 Аб'яднанне па інтарэсах "Турыстычная песня" Вітко М.М.
13.00 - 15.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Чароўны клубок" Янцэвіч С.Ю.
11.35 - 15.35 Аб'яднанне па інтарэсах "Літаратурнае краязнаўства " Кудзіновіч І.Я.
8.45 - 11.45 Аб'яднанне па інтарэсах "Фантазія" Раўтовіч Т.І.
9.00 - 13.30 Спартыўная секцыя па тэнісе Ачапоўскі Р.В.

Дзень БРПА праводзіцца кожную 1-ую суботу.

Дзень здароўя - кожную 2-ую суботу месяца.

•  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  • •  •

ГРАФІК 

правядзення кансультацый настаўнікамі-прадметнікамі

Дата

Прадмет

Прозвішча, ініцыялы настаўніка

Месца правядзення кансультацыі

13.01

9.00-11.00

Беларуская мова

 

Вітко В.А.,

Лабковіч І.М.

каб.40, 43

 

 20.01

9.00-11.00

Замежная мова

 

 Барыніна В.А.,

 Харытнчык Н.І.

каб.40, 43

27.01

8.30-10.00

Руская мова

Міхайлава В.С.

каб.40, 44

03.02

9.00-11.00

Геаграфія

Більдзюкевіч Н.І.

каб.36

10.02

9.00-11.00

Замежная мова

 

Ланюк Л.І.,

Долбік Н.І.

 каб.47,54

17.02

9.00 -11.00

Гісторыя, грамадазнаўства

Гупаловіч Л.І.,

Барыніна В.А.

каб.40, 43

24.02

9.00-11.00

Хімія

Бранавец А.М.

каб. 34

03.03

9.00-11.00

Матэматыка

Міхневіч С.М., Чупрык В.П.,

Раўтовіч Т.І.

каб. 29, 30, 45

10.03.

9.00-11.00

Фізіка

Макшыцкая М.М.

каб.32

17.03

9.00-11.00

Біялогія

Бранавец А.М.,

Більдзюкевіч Н.І.

каб.34

24.03

9.00-11.00

Інфарматыка

Міхневіч С.М.,

Раўтовіч Т.І.

каб. 29, 30,

31.03

9.00-11.00

Беларуская мова

 

Вітко В.А.,

Лабковіч І.М.

каб.40, 43

 

07.04

9.00-11.00

Замежная мова

 

 Барыніна В.А.,

 Харытнчык Н.І.

каб.40, 43

14.04

9.00-11.00

Руская мова

Міхайлава В.С.,

Драбушэвіч Т.В.

каб.40, 44

21.04

9.00-11.00

Геаграфія

Більдзюкевіч Н.І.

каб.36

28.04

9.00-10.30

Замежная мова

Ланюк Л.І.

Долбік Н.І.

каб.47,54

05.05

9.00-11.0

Гісторыя, грамадазнаўства

Гупаловіч Л.І.

каб.40

12.05

9.00-11.0

Хімія Бранавец А.М. каб.34

19.05

9.00-11.0

Матэматыка

Міхневіч С.М.

Чупрык В.П.

каб.30, 45

26.05

9.00-11.0

Фізіка Макшыцкая М.М. каб.32