Савет школы
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

УПРАЎЛЕННЕ ПА АДУКАЦЫІ, СПОРЦЕ  І ТУРЫЗМЕ

СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 30.05.2018  Апошні школьны званок

подробнее...

 

 22.05.2018  Выніковая канферэнцыя "ПедагогХХІ стагоддзя"

подробнее...

 

 22.05.2018  Сустрэча з мастаком Уладзімірам Вітко

подробнее...

 

 19.05.2018  Конкурс работ даследчага характару

подробнее...

 

 09.05.2018  Дзень перамогі

подробнее...

Контактная информация

Адрес: РБ,  Минская обл.,  Слуцкий р-н, д.Греск, ул.Пролетарская, 5
Телефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Кантактная Iнфармацыя

Адрас: РБ, Мінская вобл., Слуцкі р-н, в.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная пошта: gresk@slutsk.edu.by

Contact Information

Address:
Phone:
E-mail:

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

Аб рабоце савета ўстановы адукацыі

          У адпаведнасці з Палажэннем аб савеце ўстановы адукацыі, зацверджаным пастановай Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь ад 18.07.2011 №84, і Статутам ДУА “Грэская сярэдняя школа” арганізавана дзейнасць савета школы.

Члены савета:

1. Арціховіч Н.М., дырэктар - старшыня;

2. Драбушэвіч Т.В., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце - намеснік старшыні;

3. Янцэвіч С.Ю.,  педагог сацыяльны - сакратар савет;

4. Вітко В.А., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце;

5. Кудзіновіч І.Я., педагог-арганізатар, кіраўнік ПА “БРПА

6. Барыніна В.А.- настаўнік гісторыі і замежнай мовы, кл.кіраўнік 11-б;

7. Еліна Р.І., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 2 класа;

8. Кісель Л.С., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 3 класа

9. Кудзелка Л.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 4 класа;

10. Шкурская Т.Л., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 5 класа;

11. Давідоўская Л.У., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 7 класа;

12. Кудзелка В.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 9 класа;

13. Чыжык А.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 10 класа;

14. Власавец Т.Г., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 11-а класа;

15. Страховіч Таццяна, вучаніца 11-а класа