Савет школы
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

УПРАЎЛЕННЕ ПА АДУКАЦЫІ, СПОРЦЕ  І ТУРЫЗМЕ СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА

 Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 13.10.2018  Тыдзень маці

подробнее...

 

 11.10.2018  Абласны семінар дырэктароў устаноў агульнай сярэдняй адукацыі

подробнее...

 

 06.10.2018  Дзень настаўніка

подробнее...

 

 05.10.2018  Дзень самакіравання

подробнее...

 

 29.09.2018  Суботняя мазаіка

подробнее...

Кантактная інфармацыя

Адрас: РБ,  Мінская вобл.,  Слуцкі р-н, аг.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 286, 8 017 95 90 504

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

Аб рабоце савета ўстановы адукацыі

          У адпаведнасці з Палажэннем аб савеце ўстановы адукацыі, зацверджаным пастановай Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь ад 18.07.2011 №84, і Статутам ДУА “Грэская сярэдняя школа” арганізавана дзейнасць савета школы.

Члены савета:

1. Арціховіч Н.М., дырэктар - старшыня;

2. Драбушэвіч Т.В., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце - намеснік старшыні;

3. Янцэвіч С.Ю.,  педагог сацыяльны - сакратар савет;

4. Вітко В.А., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце;

5. Кудзіновіч І.Я., педагог-арганізатар, кіраўнік ПА “БРПА

6. Барыніна В.А.- настаўнік гісторыі і замежнай мовы, кл.кіраўнік 11-б;

7. Еліна Р.І., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 2 класа;

8. Кісель Л.С., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 3 класа

9. Кудзелка Л.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 4 класа;

10. Шкурская Т.Л., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 5 класа;

11. Давідоўская Л.У., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 9 класа;

12. Кудзелка В.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 11 класа;

13. Чыжык А.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 10 класа;

14. Власавец Т.Г., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 11-а класа;

15. Страховіч Таццяна, вучаніца 11-а класа