Расклад
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

УПРАЎЛЕННЕ ПА АДУКАЦЫІ, СПОРЦЕ  І ТУРЫЗМЕ

СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 30.05.2018  Апошні школьны званок

подробнее...

 

 22.05.2018  Выніковая канферэнцыя "ПедагогХХІ стагоддзя"

подробнее...

 

 22.05.2018  Сустрэча з мастаком Уладзімірам Вітко

подробнее...

 

 19.05.2018  Конкурс работ даследчага характару

подробнее...

 

 09.05.2018  Дзень перамогі

подробнее...

Контактная информация

Адрес: РБ,  Минская обл.,  Слуцкий р-н, д.Греск, ул.Пролетарская, 5
Телефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Кантактная Iнфармацыя

Адрас: РБ, Мінская вобл., Слуцкі р-н, в.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная пошта: gresk@slutsk.edu.by

Contact Information

Address:
Phone:
E-mail:

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

РАСКЛАД

правядзення стымулюючых і падтрымліваючых  заняткаў на ІV чвэрць 2017/2018 навучальнага года

клас дзень час кабінет прадмет настаўнік заняткі
2 панядзелак 14.35-15.20 8 бел.літ.чыт. Кобель А.А. падтрымлівючыя
3 аўторак 15.20-16.05 9 бел.мова Лабковіч М.М. стымулюючыя
4 панядзелак 15.20-16.05 7 матэмат. Лабковіч С.У. стымулюючыя
5 аўторак 14.55-15.40 47 нямецк.мова Ланюк Л.І. падтрымлівючыя
8 панядзелак 14.50-15.35 45 матэмат. Чупрык В.П. падтрымлівючыя
8 панядзелак 14.50-15.35 40 рус.мова і літ. Міхайлава В.С. стымулюючыя
8 панядзелак 14.50-15.35 36 бел.мова і літ. Лабковіч І .М. стымулюючыя
9 чацвер 14.50-15.35 34 хімія Бранавец А.М. стымулюючыя
9 чацвер 14.50-15.35 16 абслуг.праца Пісарык А.У. стымулюючыя
9 субота 9.00-9.45 32 фізіка Макшыцкая М.М. стымулюючыя
9 чацвер 14.50-15.35 45 матэмат. Чупрык В.П.  падтрымліваючыя
10 "А" субота 10.45-11.30 32 фізіка Макшыцкая М.М стымулюючыя
10 "А" пятніца 8.05-8.50 36 геаграфія Більдзюкевіч Н.І. стымулюючыя
10 "А" чацвер 14.50-15.35 34 хімія Бранавец А.М. стымулюючыя
11 субота 9.20-10.05 45 матэмат. Чупрык В.П. падтрымліваючыя

    РАСКЛАД

правядзення факультатыўных заняткаў, заняткаў спецмедгрупы 

на -ое паўгоддзе 2017/2018 навуч.года

 

 
п/п

Назва

клас

гадз

Час правядзення

№ каб

Прозвішча настаўніка

ПАНЯДЗЕЛАК

  1.  

Мая Айчына

2

1

14.35-15.20

1 паверх

А.А.Кобель

  1.  

Пазнай  сябе

6

1

14.50-15.35

1 паверх

Вітко М.М.

  1.  

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

9

1

14.50-15.35

№45

Н.М.Арціховіч

  1.  

Прафесійнае навучанне (трактар)

11

2

14.50-16.15

Пр.крыло

І.С.Чэпікаў

  1.  

Уводзіны ў педагагічную прафесію

11а

2

14.45-16.25

№54

Н.І.Долбік

  1.  

СМГ (малодшая гр.)

1-7

1

15.30-16.15

Сп.зала

В.У.Казак

АЎТОРАК

  1.  

Асновы праваслаўнай культуры

1

1

12.55-13.30

1 паверх

В.С.Міхайлава

  1.  

Мая Айчына

4

1

13.55-14.40

1 паверх

С.У.Лабковіч

  1.  

Мастацтва практычнага чалавеказнаўства

9

1

14.50-15.35

№45

В.П.Чупрык

  1.  

Асновы эканамічных ведаў

8

1

14.50-15.35

№36

Н.І.Більдзюкевіч

  1.  

Прафесійнае навучанне (трактар)

10б

2

13.50-15.30

Пр.крыло

І.С.Чэпікаў

  1.  

СМГ (старэйшая група)

8-11

1

14.40-15.25

Сп.зала

В.У.Казак

СЕРАДА

  1.  

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

4

1

12.55-13.40

1 паверх

С.У.Лабковіч

  1.  

Беларускае красамоўства

4

1

14.00-14.45

1 паверх

С.У.Лабковіч

  1.  

Педагагічныя ролі настаўніка

8

1

14.50-15.35

№36

Н.І.Більдзюкевіч

  1.  

Вучыся вучыцца

5

1

13.55-14.40

№40

В.А.Барыніна

  1.  

Прафесійнае навучанне (трактар)

11

2

14.50-16.15

Пр.крыло

І.С.Чэпікаў

  1.  

СМГ (малодшая гр.)

1-7

1

13.45-14.30

Сп.зала

В.У.Казак

  1.  

Гадзіна здароўя і спорту

10а

1

14.40-15.25

Сп.зала

В.У.Казак

ЧАЦВЕР

  1.  

 

 

 

 

 

 

  1.  

Мая Айчына

3

1

13.55-14.40

1 паверх

М.М.Лабковіч

  1.  

Трактар (прафесійнае навучанне)

10б

2

15.30-17.05

Пр.крыло

Р.В.Ачапоўскі

  1.  

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

1

14.50-15.35

№45

М.М.Вітко

  1.  

Дзяржава і прадпрымальніцкая дзейнаць

9

1

15.00-15.45

№36

Н.І.Більдзюкевіч

  1.  

СМГ (старэйшая група.)

8-11

1

14.40-15.25

Сп.зала

В.У.Казак

ПЯТНІЦА

  1.  

Мая Айчына

1

1

12.55-13.30

1 паверх

А.М.Дробыш

  1.  

Сямейная педагогіка

7

1

14.50-15.35

№44

М.М.Макшыцкая

  1.  

Абагульняючыя заняткі па геаграфіі

9

1

15.30-16.15

№36

Н.І.Більдзюкевіч

  1.  

 

 

 

 

 

 

СУБОТА

  1.  

Паўтараем матэматыку

9

1

10.10-10.55

№45

В.П.Чупрык

  1.  

Уводзіны ў педагагічную прафесію

10 кл

2

8.30-10.10

№54

Н.І.Долбік

  1.  

Прафесійнае навучанне (трактар)

10 кл

2

10.10-11.45

Пр.крыло

І.С.Чэпікаў

  1.  

Гадзіна здароўя і спорту

11

1

14.40-15.25

Сп.зала

В.У.Казак

 

                                            РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ  ЗАНЯТКАЎ             

                                                Грэскай сярэдняй школы                       

                               на -ое паўгоддзе 2017/2018 навуч.года                

                                                            I-IV класы                                     

I кл. інтэграванага навучання і выхавання

II кл.

III кл. інтэграванага навучання і выхавання

IV кл.

панядзелак

1.навуч.чыт.

навуч.чыт.

1. бел.літ

1. бел.мова

бел.мова

1. бел.мова

2. матэматыка

матэматыка

2. бел.мова

2. матэматыка

матэматыка

2. матэматыка

3.навуч.пісьму

навуч.пісьму

3. матэматыка

3. бел.літ

літ.чыт.

3.замежн.мова

4.выяўл.маст.

выяўл.маст.

4. выяўл.маст.

4. выяўл.маст.

выяўл.маст.

  1. бел.літ

5.

карэкцыйныя заняткі

5.

5. гадз.зд. і спорту

гадз.зд і спорту

  1. гадз.зд і спорту

аўторак

1. матэматыка

матэматыка

1. рус.літ

1. рус.літ

рус.літ

1. рус.літ

2.фіз.культ.і зд.

фіз.культ.і зд.

2. рус. мова

2. замежн.мова

замежн.мова

2. рус. мова

3.навуч.пісьму

навуч.пісьму

3. матэматыка

3. матэматыка

матэматыка

3. матэматыка

4. выяўл.маст.

выяўл.маст.

4. гадз. зд. і спорту

4. рус. мова

 рус. мова

4. фіз.культ. і зд.

 

 

5. фіз.культ.і зд

чалавек і свет

5. выяўл.маст

серада

1. навуч.чыт.

навуч.чыт.

1. бел.літ

1. бел.літ

бел.літ

1.замежн.мова

2. музыка

музыка

2. бел.мова

2. матэматыка

матэматыка

2. матэматыка

3.матэматыка

матэматыка

3. матэматыка

3. замежн.мова

замежн.мова

3. бел.мова

4.навуч.пісьму

навуч.пісьму

4. фіз.культ.і зд.

4. бел.мова

бел.мова

4. бел.літ

 

 

5. музыка

5. АБЖ

АБЖ

 

чацвер

1.рус. мова

чалав і свет

1. чалавек і свет

1. чалавек і свет

чалавек і свет

1. фіз.культ. і зд.

2. прац.навуч.

прац.навуч.

2.рус. мова

2. бел.мова

бел.мова

2. музыка

3. гадз.зд.і спорту

гадз.зд.і спорту

3. рус.літ

3. музыка

музыка

3. замежн.мова

4.

 

4. АБЖ

4. фіз.культ і зд

карэкцыйныя заняткі

4. чалавек і свет

 

 

5.

5. прац.навуч

прац.навуч.

5. прац.навуч.

пятніца

1. матэматыка

матэматыка

1. бел.мова

1. рус.літ

рус.літ.

1.бел.мова

2. навуч.чыт.

навуч.чыт.

2.матэматыка

2. замежн.мова

замежн.мова

2. матэматыка

3. чалавек і свет

чалавек і свет

3. фіз.культ.і зд.

3. матэматыка

матэматыка

3. рус. мова

4. фіз.культ.і зд.

фіз.культ.і зд.

4. прац.навуч.

4. рус. мова

рус. мова

4. бел.літ

 

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ  ЗАНЯТКАЎ

Грэскай сярэдняй школы

на -ое паўгоддзе 2017/2018 навуч.года

V-IX класы

V кл.

VI кл.

VII кл.

VIII кл.

IX кл.

панядзелак

1. замежн.мова

1. прац. навуч.

1. матэматыка

1. фіз.культ.і зд.

1. фізіка

2.матэматыка

2. прац. навуч.

2. замежн.мова

2. матэматыка

2. біялогія

3. рус. мова

3. рус.мова

3. біялогія

3. хімія

3. матэматыка

4. фіз.культ.і зд.

4. геаграфія

4. фіз.культ.і зд.

4. бел.мова

4. замежн.мова

5. бел.мова

5. бел.мова

5. рус.мова

5. гісторыя

5. фіз.культ.і зд.

6.

6. матэматыка

6. рус.літ.

6. бел.літ

6. грамадазнаўства

аўторак

1. мастацтва

1. інфарматыка

1. гісторыя

1. замежн.мова

1. рус.літ.

2. матэматыка

2. рус.мова

2. матэматыка

2. бел.літ.

2. матэматыка

  1. гадз.зд.і спорту

3. мастацтва

3. замежн.мова

3. геаграфія

3. рус. мова

4. чалавек і свет

4. замежн.мова

4. бел.літ.

4. матэматыка

4. хімія

5. рус. мова

5. матэматыка

5. бел.мова

5. біялогія

5. гісторыя

6. рус.літ.

6. фіз.культ.і зд

6. мастацтва

6. фізіка

  1. геаграфія

серада

1. гісторыя

1. бел.літ.

1. інфарматыка

1. рус.літ.

1. бел.літ.

2. рус. мова

2. гадз.зд.і спорту

2. рус.мова

2. фіз.культ.і зд.

2. бел.мова

3. бел.літ.

3. бел.мова

3. матэматыка

3. гісторыя

3. чарчэнне

4. матэматыка

4. гісторыя

4. геаграфія

4. замежн.мова

4. матэматыка

5. замежн.мова

5. матэматыка

5. фізіка

5. рус.мова

5. інфарматыка

6.

6. біялогія

6. гадз.зд.і спорту

6. інфарматыка

6. біялогія

чацвер

1. АБЖ

  1. замежн.мова

1. хімія

1. фізіка

1. фіз.культ.і зд

2. замежн.мова

2. бел.літ.

2. гісторыя

2. бел.мова

2. хімія

3. фіз.культ.і зд.

3. матэматыка

3. матэматыка

3. хімія

  1. рус.літ.

4. матэматыка

4. АБЖ

4. рус.літ.

4. матэматыка

4. замежн.мова

5. бел.мова

5. рус. мова

5. фіз.культ.і зд.

5. прац.навуч.

5. гісторыя

6.

6. рус.літ.

6. замежн.мова

6. прац.навуч.

6. фізіка

пятніца

1. гісторыя

1. бел.мова

1. біялогія

1. рус.мова

  1. бел.мова

2. бел.мова

2. фіз.культ.і зд.

2. матэматыка

2. біялогія

2. прац.навуч.

3. матэматыка

3. матэматыка

3. прац.навуч.

3. замежн.мова

3. рус. мова

4. бел.літ.

4. рус.літ.

4. прац.навуч.

4. геаграфія

4. матэматыка

5. рус.літ.

5. замежн.мова

5. фізіка

5. матэматыка

5. гадз.зд і спорту

6. прац.навуч.

6. гісторыя

6. бел.мова

6. гадз.зд.і спорту

6. замежн.мова

 

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ  ЗАНЯТКАЎ

Грэскай сярэдняй школы

на -ое паўгоддзе 2017/2018 навуч.года

X-XI класы

      X-aкл.        /павыш.узровень

X-б кл.

            XI кл.     /павыш.узровень

панядзелак

1. бел.літ.

бел.літ.

1. біялогія

1. біялогія

 

2.

фізіка, бел.мова, рус.мова

2. матэматыка

2. фіз.культ і зд.

 

3. матэматыка

матэматыка

3. фіз.культ.і зд

3. гісторыя

бел.мова

4. біялогія

 

4. гісторыя

4. рус.літ.

 

5. замежн.мова

 

5. замежн.мова

5. матэматыка

матэматыка

6. фіз.культ.і зд.

 

6. бел.літ.

6. хімія

 

7. гісторыя (с)

 

7.

 

 

аўторак

1. геаграфія

 

1. хімія

бел.мова, фізіка

2. хімія

 

2. геаграфія

2. астраномія

 

3.

фізіка, гісторыя

3. матэматыка

3. матэматыка

матэматыка

4. фізіка

матэматыка

4. інфарматыка

4. гісторыя

 

5. замежн.мова

 

5. замежн.мова

5. фізіка

матэматыка

6. інфарматыка

 

6..

6. замежн.мова

 

серада

1. фіз.культ.і зд.

 

1. рус.літ.

1. грамадазнаўства

 

2. матэматыка

матэматыка

2. гісторыя

2. замежн.мова

 

3. рус.літ.

рус.літ.

3. біялогія

3. матэматыка

матэматыка

4. рус.мова

рус.мова

4. фізіка

4. бел.мова

бел.мова

5. біялогія

 

5. фіз.культ.і зд.

5. геаграфія

 

6.

фізіка, гісторыя

6. рус.мова

6. бел.літ.

бел.літ.

7.

 

7.

фізіка

чацвер

1.

матэм, гісторыя

1. бел.літ.

1. рус.літ.

 

2. матэматыка

матэматыка

2. ДП/МП

2. рус.мова

 

3. ДП/МП

 

3. бел.мова

3. фізіка

матэматыка

4. бел.мова

бел.мова

4. матэматыка

4.

фізіка, гісторыя

5. замежн.мова

 

5. замежн.мова

5. інфарматыка

 

6. бел.літ.

бел.літ.

6.

6. фіз.культ і зд.

 

пятніца

1. фізіка

матэматыка

1. грамадазнаўства

1. ДП/МП

 

2. грамадазнаўства

 

2. геаграфія

2. матэматыка

матэматыка

3. геаграфія

 

3. хімія

3.

фізіка, гісторыя

4. матэмаіыка

фізіка

4. гадз.зд і спорту

4. замежн.мова

 

5.гісторыя

рус.мова,бел.мова

5. матэматыка

5. хімія

 

6. хімія

,

6. фізіка

6. біялогія