Экзамены і кансультацыі
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

УПРАЎЛЕННЕ ПА АДУКАЦЫІ, СПОРЦЕ  І ТУРЫЗМЕ

СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА 

Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 06.08.2018  Віншуем будучых педагогаў

подробнее...

 

 30.05.2018  Апошні школьны званок

подробнее...

 

 22.05.2018  Выніковая канферэнцыя "ПедагогХХІ стагоддзя"

подробнее...

 

 22.05.2018  Сустрэча з мастаком Уладзімірам Вітко

подробнее...

 

 19.05.2018  Конкурс работ даследчага характару

подробнее...

Контактная информация

Адрес: РБ,  Минская обл.,  Слуцкий р-н, д.Греск, ул.Пролетарская, 5
Телефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Кантактная Iнфармацыя

Адрас: РБ, Мінская вобл., Слуцкі р-н, в.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная пошта: gresk@slutsk.edu.by

Contact Information

Address:
Phone:
E-mail:

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

Постановление «Об установлении перечня учебных предметов, по которым проводятся выпускные экзамены, форм проведения выпускных экзаменов при проведении в 2017/2018 учебном году итоговой аттестации учащихся при освоении содержания образовательных программ общего среднего образования, образовательной программы специального образования на уровне общего среднего образования»

________________________________________________________

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

32

5 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

32

7 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

32

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка (павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

29

9.00

беларуская мова (павышаны ўзровень)

у пісьмовай форме

(пераказ)

43

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

32

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

(базавы ўзровень)

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

29

9.00

беларуская мова (базавы ўзровень)

у пісьмовай форме

(пераказ)

32

6 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі (павышаны ўзровень)

у вуснай форме

40

11.30

гісторыя Беларусі

(базавы ўзровень)

у вуснай форме

40

8 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

у вуснай форме

39

10.00

англійская мова

у вуснай форме

39

11.40

англійская мова

у вуснай форме

39

13.30

французская мова

у вуснай форме

39

 

РАСКЛАД КАНСУЛЬТАЦЫЙ

перад выпускнымі экзаменамі

за перыяд навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 н.г.

 

Клас

Прадмет

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

9

Матэматыка

31.05

10.00

Каб.45

Чупрык В.П.

9

Руская мова

04.06

10.00

Каб.45

Міхайлава В.С.

9

Беларуская мова

06.06

11.00

Каб.45

Лабковіч І.М.

 

РАСКЛАД КАНСУЛЬТАЦЫЙ

перад выпускнымі экзаменамі

за перыяд навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 н.г.

 

Клас

Прадмет

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

11

Матэматыка (павышаны ўзровень)

31.05

10.00

Каб.30

Міхневіч С.М.

11

Матэматыка

31.05

10.55

Каб.43

Чупрык В.П.

11

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

31.05

10.00

Каб.43

Лабковіч І.М.

11

Руская мова

31.05.

10.00

Каб.34

Міхайлава В.С.

11

Беларуская мова

02.06

10.00

Каб.43

Вітко В.А.

11

Гісторыя Беларусі

05.06.

10.00

Каб.40

Гупаловіч Л.І.

11

Замежная мова

07.06

10.00

Каб.47

Ланюк Л.І.

Каб.54

Долбік Н.І.

Каб.51

Харытончык Н.І.

Каб.43

Барыніна В.А.