Анонс мерапрыемстваў
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

МІНІСТЭРСТВА АДУКАЦЫІ РЭСПУБЛІКІ БЕЛАРУСЬ

УПРАЎЛЕННЕ ПА АДУКАЦЫІ, СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА

 Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускi
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 14.09.2019  Суботняя мазаіка

подробнее...

 

 07.09.2019  Дзень бяспекі

подробнее...

 

 03.09.2019  Дзень ведаў

подробнее...

 

 14.06.2019  На аздараўленчай пляцоўцы

подробнее...

 

 12.06.2019  На аздараўленчай пляцоўцы

подробнее...

Кантактная інфармацыя

Адрас: РБ,  Мінская вобл.,  Слуцкі р-н, аг.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 286, 8 017 95 90 504

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

21 верасня

9.30 Турыстычная вандроўка "Сцежкамі роднай вёскі"

2-4 класы

адказны настаўнік  Дробыш А.М.
9.30

Фотакрос "Мая малая радзіма"

5-8 класы

адказны настаўнік Барыніна В.А.
10.00 Асенні легкаатлетычны крос

6-8

адказны настаўнік Ачапоўскі Р.В.

___________________________________________

КОЖНУЮ СУБОТУ ШКОЛА ПРАПАНУЕ

10.00 - 12.00 Работа камп'ютарнага класа

Міхневіч С.М.,

8.00 - 13.00 Работа школьнай бібліятэкі Дубовік Ю.С.
10.00 - 10.45

Факультатыўныя заняткі "Уводзіны ў педагагічную прафесію"

(Х , ХІ"А" кл.)

Макшыцкая М.М.

Раўтовіч Т.І.

8.30-12.30 Прафесійнае навучанне "Трактар" (Х , ХІ "Б"  кл.)

Чэпікаў І.С.

Вітко М.М.

па раскладзе Грамадска карысная праца (VІІІ-ІХ кл.)

Пісарык А.У.,

Вітко М.М.

10.00 - 11.40  Аб'яднанне па інтарэсах "Слуцкі сувенір" Пудава Ж.І.
11.00- 12.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Музейная справа" Гупаловіч Л.І.
11.10 - 12.50 Аб'яднанне па інтарэсах "Турыстычная песня" Вітко М.М.
8.15-1015 Аб'яднанне па інтарэсах "Свет хіміі" Бранавец А.М.
9.00 - 12.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Літаратурнае краязнаўства " Кудзіновіч І.Я.
9.00 - 10.30 Аб'яднанне па інтарэсах "Фантазія" Раўтовіч Т.І.
9.15-10.15 Аб'яднанне па інтарэсах "Шыем самі" Пісарык А.У.
10.00-11.30 Спартыўная секцыя па валейболе Казак В.У.
9.00 - 13.00 Спартыўная секцыя па тэнісе Ачапоўскі Р.В.

Дзень БРПА праводзіцца кожную 1-ую суботу.

Дзень здароўя - кожную 2-ую суботу месяца.

•  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  • •  •

ГРАФІК 

правядзення кансультацый настаўнікамі-прадметнікамі

для вучняў і бацькоў

Дата

Прадмет

Прозвішча,

ініцыялы настаўніка

Месца правядзення кансультацыі

07.09.2019

9.00-10.30

Руская мова

 

Міхайлава В.С.

каб.44

 

14.09.2019

9.00-10.30

Геаграфія

 Семяняк Ю.С.

каб.36

21.09.2019

9.00-10.30

Беларуская мова

Лабковіч І.М.

каб. 43

28.09.2019

9.00-10.30

Хімія

Бранавец А.М.

каб.34

05.10.2019

9.00-10.30

Матэматыка

Міхневіч С.М.

 каб.45

12.10.2019

9.00-10.30

Матэматыка

Раўтовіч Т.І.

каб.29

19.10.2019

11.00-12.30

Фізіка

Макшыцкая М.М.

каб. 32

26.10.2019

9.00-10.30

Замежная мова (нямецкая)

Чарнова В.В.

каб.49

_____________________________________________