Архіў
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"Адрас:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Тэлефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная пошта:Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

УПРАЎЛЕННЕ ПА АДУКАЦЫІ, СПОРЦЕ  І ТУРЫЗМЕ СЛУЦКАГА РАЙВЫКАНКАМА

 Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Грэская сярэдняя школа"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Галоўная Skip Navigation Links

Навiны

 

 27.11.2018  Тыдзень прававых ведаў

подробнее...

 

 24.11.2018  Прафарыентацыйная экскурсія

подробнее...

 

 20.11.2018  Бяспека на вадзе і лёдзе

подробнее...

 

 08.11.2018  Акцыя "Стань заметным"

подробнее...

 

 01.11.2018  Акцыя "Горящие сердца"

подробнее...

Кантактная інфармацыя

Адрас: РБ,  Мінская вобл.,  Слуцкі р-н, аг.Грэск, вул.Пралетарская, 5
Тэлефон: 8 017 95 90 286, 8 017 95 90 504

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Cтатистика посещений

Яндекс.Метрика

 

   

1 снежня

ДЗЕНЬ БАРАЦЬБЫ СА СНІДам

9.30-10.30 - падрыхтоўка выставы малюнкаў "Сонца свеціць усім" для вучняў 1-4 класаў           

(адказны настаўнік Лабковіч С.У.) 

 9.30-11.00 - Падрыхтоўка калажа "Стоп! СНІД"(5-8 класы)

(адказны настаўнік Пісарык А.У.)

10.30-11.30 - анкетаванне вучняў "Што мы ведаем пра СНІД" (9-11 класы)

(адказны настаўнік Раўтовіч Т.І.)

     

 ____________________             

24 лістапада

ДЗЕНЬ ПРАВАВЫХ ВЕДАЎ

9.30-10.30 - інтэрактыўная гульня "Падарожжа ў краіну права" для вучняў 1-4 класаў           (адказны настаўнік  Лабковіч М.М.) 

 9.30-11.00 - Савет прафілактыкі (5-11 класы)

                                   (адказныя класныя кіраўнікі, Янцэвіч С.М.)

10.30-11.30 - прафарыентацыйная экскурсія ў Слуцкі дзяржаўны каледж (9-11 класы)               (адказны настаўнік Бранавец А.М.)

____________________________

17 лістапада

9.30-10.30 - віктарына "Самы граматны пешаход" для вучняў 2-4 класаў     

(адказны настаўнік Кобель А.А.) 

 9.30-10.30 - аперацыя "Чыстая школа" (5-11 класы)

(адказныя класныя кіраўнікі)

10.30-11.30 - спаборніцтвы па тэнісе (8-10 класы)

(адказны настаўнік Казак В.А.)

__________________________________

10 лістапада

9.30-10.30 - інтэрактыўная пазнавальная гадзіна "Асцярожна - грып!" для вучняў 3-4 класаў           

(адказны настаўнік Дробыш А.М.) 

 9.30-10.30 - экскурсія ў школьным музеі "Народныя промыслы: ткацтва і бондарства" для вучняў 5-8 класаў

(адказны настаўнік Гупаловіч Л.І.)

_______________________

3 лістапада

9.30-10.30 - інтэрактыўная пазнавальная гадзіна "Прафілактыка грыпу і  прастудных захворванняў" для вучняў 3-4 класаў            (адказны настаўнік Лабковіч С. У.) 

 9.30-10.30 - шашачны турнір "Развіваемся гуляючы" для вучняў 5-6 класаў

(адказны настаўнік Пісарык А.У.)

__________________________________

27 кастрычніка

10.30-15.00 - паездка ў г.Слуцк на выступленне праекцыйна-лазернага шоу "Мы героі" для вучняў 1-4 класаў           

(адказныя настаўнікі: Дробыш А.М., Лабковіч М.М.) 

 9.00-11.00 - аперацыя "Чыстая школа": генеральная ўборка класных кабінетаў 

(адказныя класныя кіраўнікі 5-11 класаў)

_____________________________

20 кастрычніка

Працоўны дэсант - добраўпарадкаванне тэрыторыі школьнага двара    

          (адказныя класныя кіраўнікі 5-11 класаў)

 9.00-10.00 - спартландыя "Усе на старт" сярод вучняў 2-4 класаў  (адказныя настаўнікі: Казак В.У., Кобель А.А.)

 9.000-12.00 - удзел у раённай інтэлектуальнай гульні "Што? Дзе? Калі?" (адказны настаўнік Гупаловіч Л.І.)

9.00-13.00 - удзел у раённых спаборніцтвах "Абаронцы Айчыны"  (адказны настаўнік Ачапоўскі Р.В.)

__________________________________

13 кастрычніка

       У 10.00 гадзін у актавай зале школы адбудзецца святочны канцэрт, прысвечаны Дню маці, "Цеплыня любімых рук"     

 9.00-10.00 - выраб віншавальных паштовак да Дня маці (2-4 класы)

 9.30-12.00 - таварыская сустрэча па валейболе паміж камандамі вучняў Грэскай СШ і Гольчыцкай СШ

__________________________

6 кастрычніка

       У 10.00 гадзін у актавай зале школы адбудзецца святочны канцэрт, прысвечаны Дню настаўніка.     

 _____________________

29 верасня

9.00-10.00     Афармленне выставы "Прырода вакол нас"

(1-4 класы, адказны  Лабковіч М.М.)

10.30-11.30     Экскурсія ў школьным музеі "Гісторыя вёскі Грэск"

(5-8 класы, адказны Гупаловіч Л.І.)

10.00-11.00     Экскурсія ў пажарны аварыйна-выратавальны пункт аг.Грэск

(9-11 класы, адказны Бранавец А.М.)

____________________________________

22 верасня

ДЗЕНЬ ТУРЫЗМУ І СПОРТУ

9.30-10.30  - Турыстычная вандроўка "Сцежкамі роднай вёскі" (2-4 клас)

                                              Адказныя настаўнікі: Кобель А.А., Казак В.У.

10.30-11.30 - Паход на Грэскае замчышча (5-7 класы)

                                                                Адказны настаўнік  Вітко М.М.

 9.30-12.30  - Раённае спаборніцтва па футболе (8-11 класы), месца правядзення - стадыён Грэскай СШ

                                                           Адказны настаўнік Ачапоўскі Р.В. 

________________________

15 верасня

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

9.00-10.00  - Спарландыя "ВЯСЁЛЫЯ СТАРТЫ" (1-4 класы), месца правядзення - спартыўная зала

                                              Адказныя настаўнікі: Дробыш А.М., Казак В.У.

 9.00-10.00 - Віктарына "АЗБУКА ЗДАРОЎЯ" (5-8 класы), месца правядзення - каб.7

                                                                Адказны настаўнік  Пісарык А.У.

 9.30-14.00  - Раённае спаборніцтва па футболе (9-11 класы), месца правядзення - стадыён Грэскай СШ

                                                               Адказны настаўнік Ачапоўскі Р.В.

__________________________________

8 верасня

ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ

9.30-11.00  - Конкурс малюнкаў "Увага, пешаход!" (1-4 класы).

                                                                                 Адказны настаўнік Лабковіч С.У.

 9.30-11.00 - Гульня "Я самы граматны пешаход" (5-8 класы)

                                                                                    Адказны настаўнік  Барыніна В.А.

 9.30-11.00  - Пазнавальная гадзіна "Наша бяспека" (9-10 класы)

                                                                                        Адказны настаўнік Лабковіч І.М.