Совет школы
Государственное учреждение образования "Греская средняя школа"Адрес:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Телефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная почта:Государственное учреждение образования "Греская средняя школа"

Государственное учреждение образования

"Греская средняя школа"

 
РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

 

 22.12.2017  Навагодняе свята

подробнее...

 

 16.12.2017  Патрыятычнае выхаванне

подробнее...

 

 27.11.2017  Шахматны ўсянавуч

подробнее...

 

 23.11.2017  Экскурсія ў музей Слуцкай Епархіі

подробнее...

 

 14.11.2017  Інтэрнэт-гульня "Адзін дзень міру: павага, бяспека і годнасць для ўсіх"

подробнее...

Контактная информация

Адрес: РБ,  Минская обл.,  Слуцкий р-н, д.Греск, ул.Пролетарская, 5
Телефон: 8 017 95 90 504, 8 017 95 90 286

Электронная почта: gresk@slutsk.edu.by

Cтатыстыка наведванняў

Яндекс.Метрика

 

Аб рабоце савета ўстановы адукацыі

          У адпаведнасці з Палажэннем аб савеце ўстановы адукацыі, зацверджаным пастановай Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь ад 18.07.2011 №84, і Статутам ДУА “Грэская сярэдняя школа” арганізавана дзейнасць савета школы.

Члены савета:

1. Арціховіч Н.М., дырэктар - старшыня;

2. Драбушэвіч Т.В., намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце - намеснік старшыні;

3. Янцэвіч С.Ю.,  педагог сацыяльны - сакратар савет;

4. Вітко В.А., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце;

5. Кудзіновіч І.Я., педагог-арганізатар, кіраўнік ПА “БРПА

6. Барыніна В.А.- настаўнік гісторыі і замежнай мовы, кл.кіраўнік 11-б;

7. Еліна Р.І., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 2 класа;

8. Кісель Л.С., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 3 класа

9. Кудзелка Л.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 4 класа;

10. Шкурская Т.Л., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 5 класа;

11. Давідоўская Л.У., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 7 класа;

12. Кудзелка В.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 9 класа;

13. Чыжык А.М., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 10 класа;

14. Власавец Т.Г., прадстаўнік бацькоўскай грамадскасці 11-а класа;

15. Страховіч Таццяна, вучаніца 11-а класа