Анонс мероприятий
Государственное учреждение образования "Греская средняя школа"Адрес:
РБ Мінская вобласць Слуцкі раён в.Грэск вул.Пралетарская, 5 Телефон:
8-01795-90286, 8-01795-90504 Электронная почта:Государственное учреждение образования "Греская средняя школа"

Министерство образования Республики Беларусь

Управление по образованию Слуцкого райисполкома

Государственное учреждение образования "Греская средняя школа"

РусскийБеларускi
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная Skip Navigation Links

Горячие новости

 

 14.09.2019  Субботняя мазаика

подробнее...

 

 07.09.2019  День безопасности

подробнее...

 

 07.09.2019  Дзень бяспекі

подробнее...

 

 03.09.2019  День знаний

подробнее...

 

 14.06.2019  На аздараўленчай пляцоўцы

подробнее...

Cтатыстыка наведванняў

Яндекс.Метрика

 

21 верасня

9.30 Турыстычная вандроўка "Сцежкамі роднай вёскі"

2-4 класы

адказны настаўнік  Дробыш А.М.
9.30

Фотакрос "Мая малая радзіма"

5-8 класы

адказны настаўнік Барыніна В.А.
10.00 Асенні легкаатлетычны крос

6-8

адказны настаўнік Ачапоўскі Р.В.

___________________________________________

КОЖНУЮ СУБОТУ ШКОЛА ПРАПАНУЕ

10.00 - 12.00 Работа камп'ютарнага класа

Міхневіч С.М.,

8.00 - 13.00 Работа школьнай бібліятэкі Дубовік Ю.С.
10.00 - 10.45

Факультатыўныя заняткі "Уводзіны ў педагагічную прафесію"

(Х , ХІ"А" кл.)

Макшыцкая М.М.

Раўтовіч Т.І.

8.30-12.30 Прафесійнае навучанне "Трактар" (Х , ХІ "Б"  кл.)

Чэпікаў І.С.

Вітко М.М.

па раскладзе Грамадска карысная праца (VІІІ-ІХ кл.)

Пісарык А.У.,

Вітко М.М.

10.00 - 11.40  Аб'яднанне па інтарэсах "Слуцкі сувенір" Пудава Ж.І.
11.00- 12.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Музейная справа" Гупаловіч Л.І.
11.10 - 12.50 Аб'яднанне па інтарэсах "Турыстычная песня" Вітко М.М.
8.15-1015 Аб'яднанне па інтарэсах "Свет хіміі" Бранавец А.М.
9.00 - 12.00 Аб'яднанне па інтарэсах "Літаратурнае краязнаўства " Кудзіновіч І.Я.
9.00 - 10.30 Аб'яднанне па інтарэсах "Фантазія" Раўтовіч Т.І.
9.15-10.15 Аб'яднанне па інтарэсах "Шыем самі" Пісарык А.У.
10.00-11.30 Спартыўная секцыя па валейболе Казак В.У.
9.00 - 13.00 Спартыўная секцыя па тэнісе Ачапоўскі Р.В.

Дзень БРПА праводзіцца кожную 1-ую суботу.

Дзень здароўя - кожную 2-ую суботу месяца.

•  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  • •  •

ГРАФІК 

правядзення кансультацый настаўнікамі-прадметнікамі

для вучняў і бацькоў

Дата

Прадмет

Прозвішча,

ініцыялы настаўніка

Месца правядзення кансультацыі

07.09.2019

9.00-10.30

Руская мова

 

Міхайлава В.С.

каб.44

 

14.09.2019

9.00-10.30

Геаграфія

 Семяняк Ю.С.

каб.36

21.09.2019

9.00-10.30

Беларуская мова

Лабковіч І.М.

каб. 43

28.09.2019

9.00-10.30

Хімія

Бранавец А.М.

каб.34

05.10.2019

9.00-10.30

Матэматыка

Міхневіч С.М.

 каб.45

12.10.2019

9.00-10.30

Матэматыка

Раўтовіч Т.І.

каб.29

19.10.2019

11.00-12.30

Фізіка

Макшыцкая М.М.

каб. 32

26.10.2019

9.00-10.30

Замежная мова (нямецкая)

Чарнова В.В.

каб.49

_____________________________________________